Six-Guns: Gang Showdown

Six-Guns: Gang Showdown 2.9.0h

Jeszcze bardziej dziki zachód w oryginalnej grze na Android

Zalety

  • Klimat westernu rodem z filmu Bardzo dziki zachód
  • Nieumarli
  • Wiele misji i rzeczy do odblokowania

Wady

  • Nie dla fanów historycznej prawdy

Doskonały
9

Six-Guns to darmowa gra akcji, osadzona na dzikim zachodzie. Nie jest to jednak taki dziki zachód, jaki znamy klasycznych westernów. Przypomina on raczej ten znany z filmu Wild Wild West z Willem Smithem. Mamy więc tutaj do czynienia z różnego rodzaju technologicznymi wynalazkami, karabinami oraz... nieumarłymi.

Six-Guns: Gang Showdown na Android to klasyczny TPS (third person shooter). Przed nami otwiera się ogromny, otwarty świat dzikiego zachodu do odkrycia. Do wykonania mamy 40 różnorodnych misji, w tym pościgi na koniach, potyczki ze złodziejami lub obrona przed falami nacierającego wroga. Do odblokowania mamy 8 różnych koni, 19 typów broni oraz kolekcję kowbojskiej mody, w którą możemy przyodziać naszego bohatera.

Six-Guns: Gang Showdown to ciekawe połączenie klasycznego westernu z science fiction z rodzaju steam punk, czyli niedalekiej przeszłości gdzie rozwój przemysłu znacznie przekroczył historyczną prawdę. Do tego twórcy Six-Guns dodali zombie, wampiry oraz inne tajemnicze, nienaturalne moce. Z takiej mieszanki może wyjść tylko jedno - wciągająca przygoda. Nie można być pewnym niczego. Kto bowiem czyha za rogiem? Rewolwerowiec czy wampir?

Six-Guns: Gang Showdown

Download

Six-Guns: Gang Showdown 2.9.0h

Opinie użytkowników o Six-Guns: Gang Showdown